• Zestaw do malowania 81 szt w walizce

107.10
opak Add to wishlist
Shipping within 72 h
Shipping price 15
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 25
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone
ZESTAW MALARSKI W WALIZCE - 81 ELEMENTÓW 81 ELEMENTÓW przy pomocy dużego wyboru 24 pasteli olejnych, 16 kredek, 24 farb akwarelowych, 12 flamastrów, 2 pędzli, temperówki oraz 2 gumek z łatwością stworzymy najbardziej wymyślne, kreatywne i oryginalne prace. PRAKTYCZNA WALIZKA całość umieszczona jest w eleganckiej, rozkładanej walizce, która została zrobiona z drewna, co podwyższa jej walory estetyczne, jak również wpływa na trwałość; walizka posiada wytrzymałą, wygodną, skórzaną rączkę, dzięki czemu transportowanie pełnej zawartości jest proste i komfortowe; metalowe, mocne klamry gwarantują, że podczas przenoszenia walizka będzie szczelnie zamknięta i nic się z niej nie wysypie ani niczego nie zgubimy; po wykończeniu pierwotnych przyborów, można z powodzeniem zapełnić walizkę nowymi, własnymi akcesoriami. SPECYFIKACJA wymiary walizki (dł/szer/wys): 37/22,8/4,5cm, waga walizki: 1,26kg. ŁATWY DOSTĘP osobne przegródki dają łatwy i szybki dostęp do potrzebnych rzeczy, a także zapewniają ich ochronę oraz utrzymanie porządku w walizce; bez kłopotu zabierzemy ją ze sobą w plener czy inne, dowolne miejsce. UNIWERSALNY produkt nadaje się do stosowania w jednakowym stopniu zarówno przez osoby starsze, jak i młodsze, niezależnie od płci; komplet polecany jest do indywidualnego użytku w domu, jak również znajdzie zastosowanie jako wyposażenie prywatnych szkół oferujących kursy rysunku.

SPECYFIKACJA

kolor walizki: ciemny brązmateriał walizki: drewno, metalwiek: od 3 roku życiawymiary walizki (dł/szer/wys): 37/22,8/4,5cmwaga walizki: 1,26kg

W ZESTAWIE

- drewniana walizka

- 81 elementów do malowania i rysowania:

24 pastele olejne12 flamastrów16 kredek ołówkowych24 farby akwarelowe (wodne)1 pędzel płaski1 pędzel okrągły1 temperówka2 gumki do ścierania

Zestaw do malowania i rysowaniato wspaniała rzecz na początek artystycznej przygody. Komplet jest funkcjonalny i składa się łącznie z81przydatnychczęści. Duża ilość elementów umożliwia praktyczne wykorzystanie i pozwoli realizować rozmaite, kreatywne pomysły.Przy pomocy 24 pasteli olejnych, 16 kredek ołówkowych, 24 farb akwarelowych, 12 flamastrów, 2 pędzli, temperówki oraz2gumekz łatwością stworzymy wymyślne i oryginalne prace.Przybory są wykonane z materiałów dobrej jakości oraz mają szeroką, atrakcyjną gamę kolorystyczną.

Całość umieszczona jest w eleganckiej, rozkładanej walizce,która została zrobiona z drewna, co niewątpliwie podwyższa jej walory estetyczne, jak również wpływa na trwałość. Walizka posiada wytrzymałą, skórzaną i wygodną rączkę, dzięki czemu transportowanie pełnej zawartości jest proste i komfortowe, a także zwiększa satysfakcję z użytkowania.Metalowe, mocne klamrygwarantują, że podczas przenoszeniawalizka będzie szczelnie zamknięta i nic się z niej nie wysypieani niczego nie zgubimy.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers