• STEP2 7712 KUCHNIA KOMPAKT BORDO

1880.45
opak Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

KUCHNIA KOMPAKT BORDO Kuchnia interaktywna zaprojektowana według współczesnych trendów.

Dokładnie odtworzone, realistyczne kształty i proporcje, dopracowane w szczegółach akcesoria sprawią, że dzieci rozbudzą swoją wyobrażnię, a kuchnia ta stanie się ich ulubionym miejscem do zabaw.

Posiada ona 4 elektroniczne urządzenia, wydające dżwięki: kuchenkę mikrofalową, piekarnik, bezprzewodowy telefon, palnik kuchenny, który wydaje realistyczne dżwięki gotującej wody lub smażenia, gdy dziecko ustawi na nim odpowiednie naczynie. Nad zlewem zamontowano okno z krajobrazem, suszarkę na naczynia oraz półkę na przyprawy. Lodówka stylizowana na stal nierdzewną posiada wyjmowaną półkę oraz kostkarkę do lodu.

Do całości dołączone jest 17 elementów m.in.: talerze, kubki, garnek, patelnie, przykrywki, sztućce, solniczka i pieprzniczka. Wszystkie naczynia oraz sztućce można schować w szafkach lub wysuwanych szufladach.

Wysokość od podłogi do blatu wynosi52 cm. Potrzebne: 6 baterii typu AA i 2 typu AAA - nie dołączone. Możliwe jest dokupienie zestawu 101 produktów, które dodatkowo urozmaicą dzieciom zabawę w kuchni. Wiek: 2+ Wymiary: 106x71x36 Waga: 17 kg

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers