• STEP2 7245 STYLOWA KUCHNIA

2645.66
opak Add to wishlist
Shipping within 72 h
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone
STYLOWA KUCHNIA

Duża kuchnia wyposażona we wszelkie nowoczesne urządzenia i przybory kuchenne.
Posiada5 elektronicznych urządzeń, które wydają dżwięki: kuchenka mikrofalowa,piekarnik, zmywarka do naczyń,bezprzewodowy telefon,palnik kuchenny, który wydaje realistyczne dżwięki gotującej wody lub smażenia, gdy dziecko ustawi na nim odpowiednie naczynie.
W górnej części znajduje się okienko z widokiem, półka na przyprawy, suszarka na naczynia, oraz lampka, którą dziecko może zapalić.
Zlewozmywak wyposażony jest w nowoczesną armaturę i wyciągany kran. Wysokość od podłogi do blatu wynosi54 cm.
W dolnej części kuchni umieszczone są szafki, szuflady oraz kosze, w których dzieci mogą przechowywać naczynia lub artykuły spożywcze.
Lodówka stylizowana na stal nierdzewną posiada wyjmowaną półkę oraz kostkarkę do lodu.Kuchnia zawiera 38 elementów dodatkowego wyposażenia, m.in. :patelnię z pokrywką, garnek z przykrywką,zestaw dodatkowych garnków z przykrywkami, dwa głębokie i dwa płaskie talerze, dwa kubki, komplet sztućców, solniczkę , pieprzniczkę, 2 plecione kosze, oraz kilka artykułów spożywczych.Dokładnie odtworzone, realistyczne kształty i proporcje, dopracowane w szczegółach akcesoria sprawią, że dzieci rozbudzą swoją wyobrażnię, a kuchnia ta stanie się ich ulubionym miejscem do zabaw.Potrzebne: 8 baterii typu AA i 5 typu AAA - nie dołączone.Możliwe jest dokupienie zestawu 101 produktów, które dodatkowo urozmaicą dzieciom zabawę w kuchni.Wiek: 2+
Wymiary: 125x125x47
Waga: 32 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers