• STEP2 7025 BIURKO DELUX

850.07
opak Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

BIURKO DELUX Stabilne biurko z ogromną ilością przegródek i schowków gwarantuje utrzymanie miejsca pracy dziecka zawsze w należytym porządku.

Natomiast duża powierzchnia robocza zapewni mu komfort i wygodę podczas użytkowania. Biurko posiada mocowany ruchomy blat, który jest zarazem sucho ścieralną tablicą wielokrotnego użytku, na której dzieci mogą pisać flamastrami. Pod blatem znajduje się dodatkowy schowek, w którym dziecko może przechowywać swoje malunki, rysunki.

Powyżej blatu znajduje się półka, którą można wykorzystać do przechowywania kredek, nożyczek, flamastrów itp.

Pod półką zamontowana jest lampka z włącznikiem (zasilana 3 bateriami typu AAA nie załączone) zapewniająca prawidłowe oświetlenie biurka. Podpory/nogi posiadają obszerne schowki zapewniające dodatkową przestrzeń do przechowywania książek i zeszytów. Do zestawu dołączone jest wygodne krzesełko z oparciem o wymiarach 53,3 x 34,3 x 33 cm.

Biurko wymaga minimalnego montażu przez osobę dorosłą. Jest łatwe w utrzymaniu w czystości, przeznaczone do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wiek: 3 + Wymiary: 79,4 X 90,2 X 51,4 cm Ostrzeżenie: Maksymalna waga dziecka: 34 kg.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers