• ND31_J04_002_1_1 Zestaw konstrukcyjny Docyke Electro 11w1

3036.94
opak Add to wishlist
Shipping within 72 h
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone
Zestaw konstrukcyjny Docyke Electro 11 w 1

To zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 10 roku życia. W skład tego zestawu wchodzi silnik o mocy 250W oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 4 Ah. W zależności od warunków i zbudowanej konstrukcji, pojemność akumulatora pozwala na około 40 do 80 minut zabawy. Z tym zestawem zbudujesz gokart elektryczny, hulajnogę elektryczną, mini motocykl i inne. W skład tego zestawu nie wchodzi korba z pedałami.

Wiek dziecka: 10 14 lat
Maksymalne dopuszczalne obciążenie zależy od rodzaju zbudowanej konstrukcji.
Dołączona instrukcja ilustruje budowę 11 różnych pojazdów
Czas ładowania akumulatora: około 2 - 3 godziny

Co to jest Docyke

Docyke to zestaw elementów do samodzielnego montażu, z którego razem z dzieckiem zbudujesz między innymi hulajnogę, rowerek biegowy, gokart i wiele innych! To nie tylko zabawka, ale prawdziwy pojazd, który rośnie razem z Twoim maluchem. Jeden prezent, mnogość możliwości!1. Zawartość zestawu Docyke

Aby rozpocząć zabawę z Docyke, nie musisz dysponować własnym warsztatem. W zestawie otrzymujesz wszystko, co niezbędne do tworzenia odjazdowych konstrukcji: profile aluminiowe, łączniki z tworzywa o różnych kształtach, śruby, nakrętki, koła, potrzebne narzędzia oraz wiele innych części.


2. Zabawa na lata


Gdy Twojemu dziecku znudzi się zbudowany pojazd po prostu skonstruujcie inny. Jeśli maluch wyrósł z ulubionej zabawki - dodajcie nowe elementy, aby zbudować większą konstrukcję, idealnie dopasowaną do wzrostu i oczekiwań Twojego dziecka!


3. Buduj z planem, lub bez planu


Zdobywajcie doświadczenie wspólnie ze swoimi pociechami, budując pojazdy według załączonej instrukcji. Macie własne pomysły Zrealizujcie je z zestawami Docyke! Ogranicza Was jedynie wyobrażnia!
4. Kompatybilność


Wszystkie zestawy Docyke można ze sobą dowolnie montować. Elementy zestawu łączą się ze sobą śrubami M6 i M8, więc jeśli chcesz rozbudować swoją konstrukcję o niestandardowe elementy, bez trudu przymocujesz je, stosując właśnie te śruby.
5. Wytrzymałość


Aluminiowe profile zastosowane w zestawach Docyke wykorzystywane są do budowy stoisk targowych. To doskonale świadczy o ich wytrzymałości. Pozostałe elementy zestawu wykonane są z tworzywa sztucznego o zwiększonej odporności na naprężenia.
6. Do wielokrotnego użytku


Buduj, montuj i demontuj! Wszystkie części zastosowane w zestawie Docyke są wielokrotnego użytku, dlatego zabawa nigdy się nie kończy.


7. Nauka i zabawa


Podczas zabawy z zestawami Docyke, Twoje dziecko pozna podstawowe zasady działania pojazdów mechanicznych. Zrozumie, jaką rolę pełnią elementy takie jak: zawieszenie, układ kierowniczy, silnik i akumulator
Docyke to kreatywna nauka przez zabawę!


8. Budujcie różne pojazdy, dostosowane do wieku dziecka.


Dla najmłodszych idealny będzie rowerek biegowy lub hulajnoga, starszych ucieszy rower poziomy lub inny pojazd napędzany siłą mięśni. Z zestawem Electro Docyke możecie natomiast skonstruować hulajnogę elektryczną, gokart, motocykl lub inne pojazdy napędzane silnikiem elektrycznym, by wnieść zabawę na jeszcze wyższy poziom.
9. BezpieczeństwoZarówno budowa jak i zabawa z konstrukcjami Docyke musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Należy upewnić się, że elementy zbudowanej konstrukcji są należycie ze sobą połączone, śruby dokręcone tak, by zapewnić odpowiednią sztywność konstrukcji.
10. Napisz do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zestawów Docyke.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers