• ND26_25437_JOY-3152-GRY Łódka zanętowa BAITING2500 2.4GHz GPS RTR - Szara

3146.77
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone
BAITING2500 to profesjonalna łódż zanętowa przeznaczona dla najbardziej wymagających wędkarzy. Model może przenosić większość wędkarskich lin, platform i zanęt w odległości nawet do 500m od nadajnika, umożliwiając precyzyjne opuszczenie lini tam, gdzie tylko chcesz - poza zasięgiem większości standardowych wędkarzy! Jest to możliwe dzięki dołączonym klipsom magnetycznym, które umożliwiają umieszczenie liny w razie potrzeby, tym samym, umożliwiając ucieczkę przed potencjalnym wciągnięciem pod wodę. Magnetyczne klipsy, po rozerwaniu, umożliwiaja łodzi zanętowej uwolnienie się z żyłki i dalszą pracę. Przynęty mogą być traktowane w ten sam sposób.


Podświetlane diody LED z przodu i z tyłu łodzi typu wyrażnie wskazują zarówno położenie, jak i orientację jednostki w warunkach słabego oświetlenia lub całkowitej ciemności, co sprawia, że jest to idealne narzędzie do ścigania ryb po zmroku.Łódka BAITING500 udżwignie aż 2.5kg zanęty. Aby ją wypuścić, wystarczy ustawić się w pożądanym miejscu i nacisnąć przycisk na pilocie zdalnego sterowania a dolny właz powoli się otworzy. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku łowienia na stałych wodach, takich jak jeziora czy stawy, gdzie zanęta opada na dno w linii prostej ze względu na brak prądów. Cicha praca i nisko profilowa sylwetka sprawiają, że BAITING500 jest równie niewykrywalny jak kajak.

BAITING500 posiada wbudowany moduł GPS, dzięki któremu możliwy jest powrót do lokacji startowej jednym przyciskiem. Oprócz tego, jest możliwość oznaczenia 4 dowolnych miejscówek, w których zostanie zrzucona zanęta. Przy większych odległościach jest to nieoceniona pomoc, gdyż nie jest łatwo zapamiętać miejsce, w którym należy łowić. Teraz łódż zapamięta to za nas.

Czas działania łodzi wynosi 60 minut przy poruszaniu się z prędkością maksymalną i maksymalnym obciążeniu. Energię zapewnia bardzo mocno akumulator LiFePo 6.4V 15.6Ah. Maksymalna prędkość łodzi wynosi 3m/s.
Skala: nie dotyczy Kanały: nie dotyczyAkumulator: NiMHDługość : 600 mmRadio: 2.4GHzSilnik: elektryczny szczotkowySzerokość : 315 mm, 230 mmWiek: 14+


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers