• ND24_7294 Auto na Akumulator LEXUS DK-LX570 Biały

2702.54
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Biały LexusDK-LX570na akumulator

LexusLX570uchodzi za wszechstronny i potężny pojazd to najlepsze wcielenie kultowegosamochodu typu SUV. Urzeka swym niebanalnym, nowoczesnym wzornictwem, a także wysoką jakością, połączoną z wytrzymałą konstrukcją i znakomitym wykończeniem.Prezentowana wersja LexusaDK-LX570to takżeniebanalny wybór dla każdego małego kierowcy. Warto postawić na ten akumulatorowy model z wielu względów. Dziecięcy LexusDK-LX570wyposażony jest wamortyzatorykół przednich i tylnych, a także umożliwia zabawę szerszemu gronu dzieciaków maksymalne obciążenie, na jakie pozwala konstrukcja autka, to aż 50 kg.

Biały model SUV-a spod szyldu japońskiego koncernu motoryzacyjnego Toyota MotorCorporationposiada jegooryginalną licencję, dzięki czemu auto w każdym calu dorównuje swemu pełnowymiarowemu pierwowzorowi. Wewnątrz dziecięcego pojazdu ukrytopodzespoły najwyższej jakości, takie jak cztery silniki o mocy45Wkażdy, czy wytrzymały akumulator2x12V7Ah. Połączenie tych komponentów gwarantuje przejażdżki w prędkości od 3 do 5 km/h każdy mały kierowca może dobrać odpowiednią dla swych umiejętności.

ReprezentacyjnyLexusDK-LX570dla kilkuletnich kierowcówto także pierwszorzędny design. Pierwsze, co przyciąga uwagę, to połyskujące elementy, takie jak klamki, masywny, poprzecznie żebrowany grill z ozdobną rejestracją, czylogo marki Lexus, umieszczone w centralnych częściach konstrukcji. Kolejną z zalet jest wysokie zawieszenie, które w duecie z amortyzatorami odpowiada za komfortową jazdę w różnych warunkach, a takżeprawdziwe reflektory LED, których kształt jest dokładnie taki sam, jak w pełnowymiarowym pojeżdzie dla dorosłych. Załączenie ich podczas jazdy podnosi poziom bezpieczeństwa, zwiększając widoczność małego kierowcy na drodze.

Konstrukcja białego, akumulatorowego Lexusa dopracowana jest w każdym calu. Dużym udogodnieniem jest przyciemniana przednia szyba, drzwi otwierane z obu stron, a takżewysoka szyba za kanapą, chroniąca kierowcę i pasażera przed wiatrem. Wewnątrz luksusowego pojazdu umieszczono wygodną, szeroką kanapą z dwoma zagłówkami, która została obita eleganckąekoskórą połączono ją zpasami bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażera.Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie to spodoba się każdemu użytkownikowi.

Jasny,biały LexusDK-LX570na akumulatorprzeznaczony jest dla wszystkich dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Posiadamy jednak ciekawe rozwiązanie w formie pilota 2.4G, który umożliwia prowadzenie autka przez rodziców lub opiekunów, dzięki czemu nawet młodsze dziecko będzie mogło odczuwać radość płynącą z podróżowania własnym autkiem. Zminiaturyzowana wersja przyciągającego wzrok SUV-a posiadacertyfikat CE, będący deklaracją producenta, iż spełnia on wymagania dyrektyw postawionych przez Unię Europejską. Auto zapakowane jest w oryginalny karton, montaż jego części jest prosty i trwa około 30 minut.

Wymiary opakowania:138 x 74 x 48 cm

Waga:36 kgThere is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers