• ND24_5452 Auto na akumulator HL368 Czarny

2060.69
opak Add to wishlist
Shipping within 72 h
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Auto na akumulator HL368 Czarny

Od teraz Twoje dziecko może mieć własne auto! Spełnij marzenie swojego malucha, kupując komfortoweauto na akumulator HL368w przyciągającej wzrok, czarnej odsłonie. Już teraz rozwiń w dziecku pasję, którą w przyszłości będziecie mogli wspólnie dzielić, razem pokonując szerokie drogi. Pozwól mu poczuć radość i wolność płynące zsamodzielnego prowadzenia dwuśladu!

Dziecięceautko na akumulatorwygląda jak prawdziwy samochód z tą różnicą, że rozmiarem dostosowano go do kilkuletniego dziecka. Solidna i mocna konstrukcja wykonana z wysokogatunkowych materiałów odpowiada za nieustanną zabawę przez długie lata.Samochód akumulatorowy HL368zaprojektowano w nowoczesnym stylu, co zadowoli gusta nie tylko najmłodszych miłośników zabawek motoryzacyjnych, ale i ich rodziców. Dopracowane w najmniejszym calu wnętrze ielementy imitujące realne częścisprawią, że Twoja pociecha poczuje się jak w prawdziwym samochodzie które oczywiście może samo prowadzić.

Motoryzacyjna zabawka HL368 przeznaczona jest dla wszystkich dziecipowyżej 3. roku życia, jednak pod Twoim czujnym okiem mogą z niej korzystać nawet młodsi rajdowcy. Prezentowane auto na akumulator posiadacertyfikat CE, a jego montaż jest wyjątkowo prosty i krótki - zajmie Ci około 30 minut.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers