• ND24_4440 Auto na Akumulator SX1719 Policja Czarne 5907625582803

2263.88
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Czarny, policyjnyJeep na Akumulator SX1719

Czy Twoje dziecko już od najmłodszych lat marzy o tym, by móc prowadzić samochód Możesz mu to umożliwić, obdarowując goczarnymsamochodem akumulatorowymw terenowej odsłonie.Pozwól dziecku poczuć odpowiedzialność i samodzielność, jakie płyną z użytkowania nieosiągalnego dla niego sprzętu. Pamiętaj, że solidnie wykonany sprzęt to podstawa - dlatego bez obaw wybierz policyjny SX1719.

Policyjny model SX1719 zaprojektowano z dbałością o najmniejszy szczegół, co wpływa na pozytywne odczucia młodego rajdowcy. Trwała i masywna konstrukcja w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami odpowiadają za doskonałą zabawę przez długie lata oraz odporność na uszkodzenia. Atrakcyjność modelu podnoszą otwierane drzwi i amortyzatory, na których jest osadzony, dzięki czemujazda po nierównych i wyboistych terenach będzie dużo przyjemniejsza i pełna przygód.Tendziecięcy samochód akumulatorowyz pewnością sprosta oczekiwaniom młodych fanów motoryzacji. Dlaczego Warto zwrócić uwagę na jegounikalny design, silnik 4x45 W, automatyczną skrzynię biegów zdwiema prędkościami oraz podświetlaną deskę rozdzielczą, przednią szybę oraz osadzone z tyłu na barierce duże reflektory. Wygodne siedzisko o szerokości 44 cm pozwoli nam wygodnie siedzieć podczas podróży.

Terenowe Auto SX1719 osadzone jest na dużych, wykonanych z miękkiego materiału kołach o średnicy 39 cm. Dzięki temu autem możemy poruszać się nie tylko po twardej powierzchni, ale też po delikatnych nierównościach. Duży prześwit pozwoli pokonać nam napotkane podczas wycieczek przeszkody.

Akumulatorowe policyjne autonie oznacza, że Twoje dziecko może prowadzić je w pełnej swobodzie - zawsze możesz kontrolować jego prędkość, używając pilota. Model ten przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia, jednak pod czujną opieką rodzica mogą z niego korzystać nawet młodsi kierowcy.

Waga: 29 kg

Wymiary kartonu: 147 cm x 66 cm x 43.5 cm

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers