• ND24_4132 Auto na Akumulator Mercedes GLC 63S Lakier MP4 5907625581264

2211.79
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Auto na akumulatorMercedes GLC 63Sdwuosobowy

Samochody oznaczone logo marki Mercedes sąjednymi z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów. Prezentowany model spod znakutrójramiennej gwiazdyukrywa w sobie wiele nowinek technologicznych, co w połączeniu z przyciągającym wzrok designem sprawia, że można określić go synonimem ekskluzywności. Jeśli Twoje dziecko już od pierwszych lat życia fascynuje się mijanymi podczas spacerupojazdami, spraw mu ogromną radość, wręczającmuwłasnego, Mercedesa. Radość gwarantowana!

Dziecięce autoodznacza się wieloma zaletami ?czterema mocnymi silnikami po45Wkażdy, kołami EVA wykonanymi ze specjalnego tworzywa sztucznego, a takżepilotem 2.4G, który pozwoli rodzicom na sprawowanie kontroli nad pojazdem małego rajdowca i jego pasażera! Elementy te w połączeniu z mocnymakumulatoremsprawiają, że pojazd jest nie tylko rewelacyjnie wykonany, ale gwarantuje fantastyczną, bezpieczną zabawę. Dziecięce autko posiada automatyczną skrzynię biegów, umożliwiającąjazdę wprędkości od 3 do 5 km/h.

Wnętrze pojazdu prezentuje się tak samo dobrze, jak jegonadwozie. Mały kierowca i pasażer mają do swojej dyspozycji miękki, wykonany zekoskórydwuosobowy fotel połączony z pasem bezpieczeństwa, a także kierownicę z przyciskami aktywującymi melodyjki co sprawia, żemłodzi kierowcy poczują się jakprawdziwi rajdowcy.

Pojazdna akumulator został wykonany z atestowanych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu oznaczono gocertyfikatem CE. Mercedes przeznaczony jest dla wszystkich dziecipowyżej 3. roku życia, jednak możliwość sterowania nim za pomocną dołączonego do zestawu pilota 2.4G, umożliwia zabawę nawet młodszym pociechom. Montaż auta jest prosty, zajmuje około 20-30 minut.

Wymiary pojazdu:
138 cm x 86 cm x 64 cmThere is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers