• ND24_3760 Pojazd na Akumulator Ford Ranger Monster Czarny Lakierowany LCD

3122.59
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Czarny, lakierowanyFord Ranger Monster Truckz wyświetlaczem LCD

Pojazdy typumonstertruckznane sąz popularnych w Stanach Zjednoczonych show motoryzacyjnych, na których prezentuje się siłę i moc samochodówz charakterystycznym wysokim zawieszeniem, ogromnymi kołami i konstrukcją bazującą na pick-upach. Dziecięca, zasilana akumulatorem wersja Forda Rangera Monster Truck niczym nie odstaje od swych pełnowymiarowych odpowiedników.

Skąpana w czernilakierowanawersjaForda Monster Truck dla kilkuletnich kierowcówposiada wszystko to, co jest wymagane do fantastycznej zabawy. Pierwsze, na co każdy przechodzień zwróci uwagę, jestpotężna, silna konstrukcja nie wymaga ona zbędnych zdobień i dodatków poza klasycznymi naklejkami, by przyciągnąć wzrok przechodniów. Monster Truck dla dzieci osadzony jest na wielkowymiarowych kołach o dużym rozstawie średnica kół to około 43 cm, co z szerokością na 20 cm, a także wykonaniemze specjalnego tworzywa sztucznego EVA, gwarantuje rewelacyjną jazdę po różnych nawierzchniach pojazd ten z łatwością pokona nie tylko asfaltową drogę. By komfort zabawy był jeszcze większy, w budowieczarnegoForda uwzględniono cztery amortyzatory, odpowiadające za miękkość jazdy i prawidłowy kontakt kół z nawierzchnią.

Kolejnym, istotnym elementem budowyakumulatorowego Forda RangeraMT550z przeznaczeniem dla dzieci jest jego solidna konstrukcja. Wysokienadwoziepojazdu poprawia bezpieczeństwo, a także widoczność małego kierowcy by z łatwością zająć swe miejsce, maluch może skorzystać ze specjalnego podnóżka umieszczonego po obu stronach pojazdu. Auto posiadadrzwi z wewnętrzną blokadą, składane lusterka ioświetlenie LED przednie, tylne i podwójne na wysokim pałąku. Aby je włączyć, należy dwukrotnie przekręcić kluczyk w stacyjce. Wewnątrz umieszczono wygodną, a przede wszystkimszeroką na 44 cm kanapęwykonaną zczarnejekoskóry. Połączono ją z dwoma zagłówkami i pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, które każdy maluch dopasuje do siebie.

Jakie podzespoły umieszczono we wnętrzu prezentowanego Forda Monster Truck Cztery silniki o mocy45Wkażdy oraz akumulator o napięciu12Vi sile10Ah, umożliwiające jazdę w trzech prędkościach:od 3 do 5 km/h. Zminiaturyzowany pojazd dla maluchów posiada automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo prosta. Auto przeznaczone jest dla dzieci powyżej 3. roku życia, jednak jeśli to młodsze dziecko chce móc skorzystać z rozrywki, jaką przynosi jazda własnym samochodem, warto użyćdołączonego do zestawu pilota 2.4G. Jest to najnowsze rozwiązanie stosowane w zdalnie sterowanych zabawkach, odznaczające się dużym zasięgiem, brakiem zakłóceń i możliwością wyboru prędkości i kierunku jazdy autka.

Wewnątrzskąpanego w czerniForda Rangera Monster Truckumieszczono ciekawe dodatki urozmaicające zabawę. Podświetlana deska rozdzielcza z pewnością sprawi, że każdy maluch poczuje się jak pełnoprawny kierowca wrażenie to spotęgują imitacje zegarów i liczników, wyglądające jak prawdziwe. W drugiej części kokpitu zainstalowanokolorowy wyświetlacz LCDz przyciskami do nawigacji iportami na karty pamięci, dziękiktóremukilkulatek może podróżować nie tylko ze swą ulubioną muzyką, ale i kreskówkami w tle. Nie pominięto również klaksonu i przycisków dżwiękowych, które znajdują się w obrotowej kierownicy o ergonomicznym kształcie.

Czarny, lakierowanyFord Monster TruckMT550odznacza się swą wytrzymałością maksymalna ładowność, jaką dopuszcza konstrukcja pojazdu, to 50 kg. Uważamy, że dzięki temu rozwiązaniu autko akumulatorowe posłuży każdemu dziecku przez długie lata. Pojazd posiadaoryginalną licencję marki Ford, dzięki czemu ozdobiono go charakterystycznym logo w wielu centralnych miejscach na kierownicy, zagłówkach czy karoserii. Prezentowane auto posiadacertyfikat CE, do jego produkcji użyto wyłącznie atestowanych, solidnych materiałów o wysokiej jakości, odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Model zapakowany jestw oryginalny karton, jego montaż jest nieskomplikowany iszybki.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers