• Klocki Mindstorms Wynalazca robotów

2022.60
couples Add to wishlist
Shipping within 72 h
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Klocki Mindstorms Wynalazca robotów

Zestaw LEGO MINDSTORMS Robot Inventor jest przeznaczony dla małych konstruktorów i programistów w wieku od 10 lat do odkrywania i rozwijania swoich umiejętności STEM w domu.

949 sztuk 5 unikalnych modeli do budowania i kodowania Największy robot Blast ma ponad 36 cm wysokości Bezpłatna aplikacja do programowania LEGO MINDSTORMS Robot Inventor dla dzieci wykorzystuje język programowania oparty na Scratch i obsługuje język Python dla bardziej zaawansowanych programistów. Aplikacja działa na komputerach PC z systemem Windows 10 + macOS, tabletach i smartfonach z systemem iOS i Android, a także na określonych urządzeniach z systemem Fire OS.

Nowe elementy:
Nowy Intelligent Hub to zaawansowane, ale proste w obsłudze urządzenie wyposażone w 6 portów wejścia / wyjścia do podłączania różnych czujników i silników. Hub może być również używany z elementami LEGO Technic i Systemem do tworzenia zabawnych robotów, urządzeń dynamicznych i innych interaktywnych modeli.
Matryca LED 5x5 Łączność Bluetooth 6-osiowy żyroskop / akcelerometr Zawiera port micro USB do połączenia z kompatybilnymi urządzeniami Głośnik W zestawie akumulator litowo-jonowy

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers