• INJUSA MOTOR ELEKTRYCZNY BMW R1250 GS ADVENTURE 24V

2521.73
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Motocykl BMW R1250 GS Adventure na akumulator 24 V cenionej marki INJUSA, polecany jest dla dzieci od 6 roku życia. Jego główne cechy to metalowe felgi z 12-calowymi nadmuchiwanymi kołami, które umożliwiają poruszanie się po niestabilnych powierzchniach. Urządzenie bardzo realistyczne i spektakularne z najlepszymi dodatkami, pierwszym akceleratorem i hamulcem bębnowym.Pojazd osiąga prędkość 11 km/h. Zawiera przycisk rozrusznika, przednie i tylne światła LED, które są aktywowane podczas uruchamiania motocykla oraz stojak. Maksymalna obsługiwana waga: 50 kg.

Charakterystyka:

-elektryczny motor na licencji BMW w czarnym kolorze przypadnie do gustu każdemu dziecku, - wyposażony został w dobrze wyprofilowane siedzisko oraz wygodne uchwyty do trzymania, -akumulator 24V orazładowarka zostały dołożone do zestawu, - pokonuje wzniesienia do 10%, - pojazdprzeznaczony dla dzieci od 6 roku życia, - stojak na motor, - światła LED przednie i tylne uruchamiane przywłączeniu silnika, - przycisk rozrusznika - maksymalna waga : 50 kg, - nadmuchiwane koła.

INJUSA ? to zabawki renomowanej hiszpańskiej firmy działającej na rynku od 1947 roku. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Znana z takich zabawek jak: pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers