• FEBER Samochód na akumulator Range Rover Velar 6V CE

2189.75
couples Add to wishlist
Shipping within 72 h
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

RANGE ROVER VELAR 6v znanej hiszpańskiej firmyFEBER to jednoosobowy pojazd z silnikiem 6V wyposażony w: światła w przednich reflektorach, dżwięki silnika i klaksonu,
pedał przyspieszenia, hamulec elektryczny, drzwi harmonijkowe i gumowe koła. Przeznaczony dla dzieci od 3 do 7 lat, oraz maksymalnej dopuszczalnej wadzedo 35 kg. W zestawie bateria 6 V i ładowarka. Maksymalna osiągalna prędkość tego wyjątkowego pojazdu to3,5 km / h. Idealna sylwetka pojazdu zachwyci każdego fana motoryzacji! Bateria wytrzymuje do 60 minut ciągłej pracy! Idealny prezent dla Twojego dziecka!

Charakterystyka:

- pojazd przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia, - maksymalne dopuszczalne obciążenie do 35 kg, - pojazd wyposażony w: światła w przednich reflektorach, dżwięki silnika i klaksonu, pedał przyspieszenia, hamulec elektryczny, drzwi harmonijkowe i gumowe koła - akumulator 6V, - w zestawie akumulator i ładowarka, - bateria wytrzymuje do 60 minut ciągłej pracy.

Zabawka rozwija:

- koordynację ruchową u dziecka, - wyobrażnię, - kreatywność, - umiejętność raczenia sobie w różnych sytuacjach.

Zabawki FEBER to:zabawki ogrodowehuśtawkiplace zabawzjeżdżalnie i ślizgi wodnepojazdy trójkołowei wiele innych.FEBERto zabawki zcertyfikatami AENOR ISO 9001, ISO 14001 i OSHAS18001, świadczące o doskonałości i jakości wszelkich procesów związanych z wytwarzaniem zabawek: od projektowania i produkcji po obsługę serwisową.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
  • Manufacturers