• Domek Drewniany Plac Zabaw ze Zjeżdżalnią i Piaskownicą Backyard Discovery

6742.16
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Klasyczny plac zabaw w wyjątkowej odsłoniezachwyci każde dzieckoi zachęci do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Wielofunkcyjny, stabilny, pełen niespodzianek domek z aktywnościami dla dzieci wprawi je w szał zabawy. Do domku dołączona jest deska z miarką pozwalająca dzieciom zmierzyć swoją wysokość Całość produktu stabilna zgodna z obowiązującymi normami oraz wykonana z drewna.

Charakterystyka:

- Plac zabaw zawiera domek, drabinkę,piaskownicę i zjeżdżalnię, - Całość wykonana z drewna, - Domek umieszczony na podeście, - Otwierane drzwiczki, - Z każdej strony okno oraz dwa wejścia do domku, - Werandę, - Deska z miarką.

Wspaniałe zabawki ogrodowe amerykańskiej firmy Backyard Discovery - właściciela znanej i cenionej na rynku markiSTEP2 - zachwycają już od ponad 30 lat. Zabawki tego producenta charakteryzują się najwyższą jakością i starannością wykonania. Są stabilne, bezpieczne i wytrzymałe. Wykonane sąz cedru, dzięki czemu każdy zestaw jest naturalnie odporny na gnicie, owady i warunki atmosferyczne. Świetnie sprawdzają się przez wiele sezonów, nie tracą kolorów ani swoich właściwości. Domki ogrodowe i place zabaw Backyard Discovery są przepiękne oraz genialnie wyposażone. Posiadają wbudowane kuchnie dla dzieci, zjeżdżalnie, huśtawki, a także liczne atrakcje innego rodzaju.

Produkty Backyard Discovery zasługują na miano premium wśród zabawek przeznaczonych do ogrodu - są warte każdej złotówki.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers