• CLASSIC WORLD EDU Wielki Instrument Dzwonki dla Dzieci

5564.81
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Wielkie Dzwonki od marki CLASSIC WORLD z serii EDU sprawią, że ogród, plac zabaw czy dowolne miejsce na świeżym powietrzu, wypełni się muzyką! Ten wspaniały instrument to świetny sposób dla dzieci w każdym wieku na komponowanie harmonii i rytmów. Dodatkowo stwarza okazje do wyrażenia siebie podczas komponowania - wpłynie pozytywnie na śmiałość i pewność siebie u dziecka. Po jednej stronie instrumenty pokazane są przykładowe kompozycje, które wprowadzą dziecko do póżniejszego tworzenia własnych melodii. Wykonane z wysokiej jakości drewna odpornego na warunki atmosferyczne, pochodzącego ze zrównoważonych żródeł.

Charakterystyka:

- zabawka od 3 roku życia - ze specjalnejserii EDU - pokazuje przykładowe kompozycje - uczy! - zestaw wykonany z najwyższej jakości materiałów - odporne na warunki atmosferyczne!

Zabawka rozwija:

- zmysły - śmiałość i pewność siebie

Eko zabawkiskierowane są już dla najmłodszych dzieci, które wykonuje się z całkowicie naturalnych, biodegradowalnych oraz hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu są one w stu procentach bezpieczne i nieszkodliwe nie tylko dla samego środowiska, ale także i dla Twojej pociechy.There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers