• CLASSIC WORLD EDU Dom dla Zwierząt Klatka Kurnik + Mini Warzywnik

4182.72
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Dom dla Zwierząt od marki CLASSIC WORLD z serii EDU będzie idealnym miejscem do pobudzenia wrażliwości u dzieci na piękno świata i zwierząt! Domek dla zwierząt wyposażony jest w ma dwa piętra z klatkami i podziałem na komorami. Dzieci mogą hodować kury i jednocześnie małe zwierzątka typu królik. Dodatkowo zawiera urządzenie do czyszczenia odchodów. Ponadto dzieci mogą sadzić warzywa w 4 drewnianych donicach jako pokarm dla swoich zwierząt. Tablica kredowa pod dachem nigdy nie pozwoli zapomnieć o obowiązkach. Domek dostarczy niesamowitą wartość jaką jest odpowiedzialność, co bez wątpienia wpłynie na rozwój i życie maluchów!

Charakterystyka:

- zabawkaod 3 roku życia
- ze specjalnejserii EDU - uczy opieki nad zwierzętami
- wyposażenie: klatki, komory, urządzenie do czyszczenia odchodów, donice na warzywa/pokarm oraz tablice kredową/odpowiedzialności - zestaw wykonany z najwyższej jakości materiałów - odporne na warunki atmosferyczne!

Zabawka rozwija:

- ciekawość poznawania iodkrywania świata
- odpowiedzialność - zdolności społeczne - dzielenie się iwspółpracę orazkomunikację

Eko zabawkiskierowane są już dla najmłodszych dzieci, które wykonuje się z całkowicie naturalnych, biodegradowalnych oraz hipoalergicznych materiałów, dzięki czemu są one w stu procentach bezpieczne i nieszkodliwe nie tylko dla samego środowiska, ale także i dla Twojej pociechy.

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers