• BERG Trampolina Champion 430 cm + Siatka Net Deluxe Twinspring Gold

4858.54
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowanie się, poprawę krążenia i kondycji fizycznej. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!

Co wyróżnia trampoliny Berg na tle innych producentów?
Po pierwsze producent przeprowadza niezależne testy TUV, Intertek i AiB Vincotte oraz testuje odporność materiałów od warunków pogodowych. Trampoliny są wyposażone w ekstremalnie mocne maty do skakania, umocowane na solidnych sprężynach. Krawędzie są idealnie dopasowane do maty, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort skakania, a materiał z którego są wykonane jest odporny na promieniowanie UV i przemakanie. Konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna dzięki wzmocnieniu spawów ramy oraz zastosowaniu stalowych połączeń, które są zdecydowanie mocniejsze od plastikowych. Wszystkie stalowe elementy są odporne na korozję dzięki zewnętrznej i wewnętrznej powłoce z cynku. Do trampoliny jest dołączona samo zamykająca się siatka, która zabezpiecza przed wypadnięciem z obszaru skakania.

Charakterystyka:

- Średnica: 430 cm - Maksymalna waga osoby skaczącej: 120 kg - Odległość maty od ziemi: 95 cm - Szerokość bocznej osłony: 38 cm - Rodzaj sprężyn: Twinspring Gold - Rodzaj siatki zabezpieczającej: Deluxe (siatka samo zamykająca) - Ilość sprężyn: 128 - Długość sprężyn: 18 cm - Powierzchnia maty: 10,2 m2 - Testowana pod obciążeniem maksymalnym: 600 kg - Całkowita wysokość: 285 cm
-Krawędż ochronna ma długą żywotność ze względu na grubą górną i dolną warstwę PVC.
- Wysokiej jakości siatka bezpieczeństwa ma samozamykające się wejście z wykończeniem
- Dla bezpieczeństwa słupki zostały osłonięte grubą pianką
-Konstrukcja trampoliny i siatki jestbardzo bezpieczna ze względu na stabilną konstrukcję oraz stalowe zaciski i elementy montażowe. - Okrągła konstrukcja trampoliny sprawia, że skaczę sięzawszę do środka, co powodujęmaksymalne bezpieczeństwo podczas skoków
- Najwyższa jakość materiałów
- Całość jest bardzo łatwa w montażu

Zabawki markiBergto najwyższej jakości sprzęt sportowy dla dzieci i dorosłych. W asortymencie holenderskiego producenta znajdują się najlepsze trampoliny ogrodowe, oraz gokarty na pedały, oraz elektryczne.Bergoferuje modele dla dzieci, które można dostosować do wymagań i możliwości malucha, ale również trampoliny i gokarty, z których mogą korzystać także dorośli. Berg to najwyższa jakość i staranność wykonania. Ich zabawkom zawsze można zaufać!There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers