• BERG Gokart na pedały X-Cross BFR Pompowane koła od 5 lat do 100 kg

3749.91
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Dzięki sportowej kierownicy, uchylnemu zawieszeniu i uniwersalnemu bieżnikowi kontrola nad gokartem jest komfortowa. Odpowiedzialne za dobre dopasowanie sylwetki kierowcy jest regulowane, sportowe siedzisko. Teraz możesz jeżdzić jeszcze szybciej i bezpieczniej dzięki mocnym hamulcom i bardzo wytrzymałej ramie. Błotniki zapewniają bezpieczeństwo oraz chronią przed chlapaniem. Pojazd ma możliwość rozbudowy o akcesoria Berg np. przyczepka, syrena z megafonem, licznik elektroniczny.

Charakterystyka:

- przeznaczony dzieci w wieku od 5/6 roku życia, - rekomendowany wzrost użytkownika: 125 -190/200cm, - max. obciążenie:100 kg, - regulacja fotela, - przekładnia:system BFR, bieg do przodu, bieg wsteczny, bieg jałowy, - skrętna przednia oś, - wahadłowe zawieszenie, - zabudowany napęd łańcuchowy, - hamulec postojowy, - pompowane opony, - produkt do częściowego złożenia, prosta instrukcja w zestawie, - możliwość rozbudowy o akcesoria Berg np. przyczepka, syrena z megafonem, licznik elektroniczny.Standardowa gwarancja 2 lata. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat rejestrując produkt na stronie producenta bergtoys.com

BERG to holenderska firma posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży zabawek. Pojazdy firmy Berg produkowane są wyłącznie z niezwykle trwałych i bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Każda z zabawek poddawana jest testom z udziałem dzieci co gwarantuje ich bezawaryjność przez wiele, wiele lat!
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers