• BERG Gokart na Pedały XL B.Pure Blue BFR Pompowane Koła od 5 lat do 100 kg

3009.39
couples Add to wishlist
Shipping within 3 days
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 720 976 829

Leave your phone

Gokart na pedałyXL B.Pure Blue firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Gokart wyposażony jest w przekładnie BFR z hamulcem i regulowane siedzisko, dzięki czemu z pojazdu mogą korzystać dzieci w wieku od 5 lat do 100 kg wagi użytkownika - rośnie wraz z dzieckiem! Prosta i praktyczna konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o najwyższym standardzie technicznym. Taki gokart to idealny pojazd dla Twojego dziecka, który dodatkowo wspiera rozwój motoryczny.

Charakterystyka:

- Maks. ciężar kierowcy 100 kg, - Zalecany wiek od 5 do 99 lat, - Rekomendowany wzrost użytkownika: 125-190 cm, - Wyposażony w pompowane koła zoponami pneumatycznymi,
- Oś zawsze gwarantuje dobre trzymanie się drogi, - Siedzisko zregulacją odległości, - Przekładnia BFR, - Hamulec, - Zabudowany napęd łańcuchowy, - Rama nadaję się do użytku profesjonalnego - Malowany proszkowo, - Możliwość zamontowania fotela pasażera!

BERG to holenderska firma posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży zabawek. Pojazdy firmy Berg produkowane są wyłącznie z niezwykle trwałych i bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Każda z zabawek poddawana jest testom z udziałem dzieci co gwarantuje ich bezawaryjność przez wiele, wiele lat!

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Manufacturers